39. Małgorzata Zembko - Pole, 2013

    Paulina Zalewska
    - Zimowe popołudnie, 2013,

    Piotr Mosur
    - Anka, 2013,

opisany na odwrocie: MAŁGORZATA ZEMBKO 2013 r. POLE

(ur. 1987 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwa ASP im. J. Matejki w Krakowie. Dyplom z malarstwa uzyskała 2012 r. w pracowni prof. Z. Sprychy. Aneks do dyplomu zrealizowała w Pracowni Filmu Animowanego prof. J. Kuci. Uczestniczka wystaw: Gali wręczania stypendium Fundacji Edukacji Przedsiębiorczości, Belweder, Warszawa (2012); Szansa. Wystawa pokonkursowa, Pałac Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków (2012); Stypendyści Fundacji Edukacji Przedsiębiorczości, Łazienki Królewskie, Warszawa (2012); Autoportret w cudzym ciele. Wystawa pracowni rysunku prof. T. Kotkowskiej-Rzepeckiej, Nowohuckie Centrum Kultury, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Dom Kultury Ruczaj, Kraków (2011); Warsztaty partytur graficznych, ASP, Fundacja Art Forum, Klub Pauza, Kolanko, Dwór Czechów, Kraków (2011); Zaczyn sztuki, PWST, Kraków (2010); Pracownia prof. A. Wsiołkowskiego, Zakopane (2010); ”Mistrz i uczniowie”, Tarnowskie Góry (2008); Balsthal, Szwajcaria (2006).

Nr katalogowy: 39

Małgorzata Zembko (1987)
Pole, 2013

olej, płótno / 60x73 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
298 USD