10. Michał Baca - Sjesta, 2006

    Weronika Siupka
    - Las II, 2006,

    Marcin Kowalik
    - Herd Test 1, 2012,

  sygn. l.d.: M. Baca '06, opisany na odwrocie: Michał Baca "Sjesta" olej/płótno 50x70 cm 2006 r.

Nr katalogowy: 10

Michał Baca (1958)
Sjesta, 2006

olej, płótno / 50x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 200 zł
526 EUR
727 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00