2. Rafał Bojdys - Nie zdziwiło mnie moje zwycięstwo, 2014

    Bartłomiej Jarmoliński
    - Material Girl, 2014,

    Piotr Ambroziak
    - Voodoo Doll, 2012,

  sygn. p.d.: Bojdys \'14, opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS "NIE ZDZIWIŁO MNIE MOJE ZWYCIESTWO" 2014 R

Nr katalogowy: 2

Rafał Bojdys (1967)
Nie zdziwiło mnie moje zwycięstwo, 2014

olej, płótno / 65 x 66 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 600 zł
382 EUR
529 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00