42. Renata Bryjanowska - Zielony..., 2011

    Dariusz Mlącki
    - Koperta, 2013,

    Jolanta Johnsson
    - Akt, 2001,

  opisany na odwrocie: Renata Bryjanowska "ZIELONY ..." 100x100 olej 2011

(ur. 1969 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. W. Gołkowskiej w 1992 r. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki (1999). Autorka 6 wystaw indywidualnych, uczestniczka prezentacji m.in. O względności, Zamek Wojnowice; Malarstwo, Galeria Abakus, Wrocław; Malarstwo, Filharmonia Wrocławska; Trzy kolory, Galeria Lufcik, Warszawa; Egeria, Ostrów Wielkopolski; IV Ogólnopolski Salon Sztuki, Ostrowiec Świętokrzyski; Malarstwo, Galeria BWA Awangarda, Wrocław; Bielska Jesień (1995,1997, 2001, 2007); III Biennale Form Malarskich, Toruń (wyróżnienie).

Nr katalogowy: 42

Renata Bryjanowska (1969)
Zielony..., 2011

olej, płótno / 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
232 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00