46. Andrzej Franaszek - Wspomnienie z dzieciństwa, 2013

    Paulina Karpowicz
    - Sen II, 2004,

    Stefan Hanćkowiak
    - Czarna dziura 1; Czarna dziura 2 (dyptyk), 2013,

  sygn. A. FRANASZEK 13

(ur. 1964 r.) ukończył Wydział Rzeźby krakowskiej ASP w 1989 r. Przez wiele lat zajmował się architekturą wnętrz i designem. W 2008 r. powrócił do rzeźby i malarstwa. Wystawiał wystawiał głównie za granicą, przede wszytkim w Niemczech.

Nr katalogowy: 46

Andrzej Franaszek (1964)
Wspomnienie z dzieciństwa, 2013

akryl, płótno / 40 x 80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 400 zł
335 EUR
463 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00