29. Andrzej Fronczak - Kod zapisu, 2013

    Paweł Zapendowski
    - Juliette Binoche - Damage Spring, 2013,

    Monika Dętkoś
    - Aquarius, 2014,

  sygn. p.d A.Fronczaka 013

(1959 r.) ma na koncie 37 wystawach indywidualnych oraz udział w 15 plenerach malarskich. W 2009 r. laureat Nagrody Prezydenta Miasta Włocławek w dziedzinie kultury. W 2010 r. odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi za działalność społeczno-kulturalną. Laureat nagrody publiczności na VIII Ogólnopolskim Biennale Sztuki, Skierniewice (2004) oraz wyróżnień na XV Włocławskich impresjach, Galeria dk, Włocławek (2008); XVII Włocławskich impresjach, Galeria dk, Włocławek (2010) i XX Włocławskich impresjach, Galeria dk, Włocławek (2013). Brał udział w ponad 80 wystawach zbiorowych i konkursach. Wystawiał w Polsce, Niemczech, Danii, Holandii, Serbii, Włoszech, Ukrainie i Słowacji.

Nr katalogowy: 29

Andrzej Fronczak (1959)
Kod zapisu, 2013

olej, płótno / 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
215 EUR
298 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00