53. Robert Jaworski - Kompozycja III, 2013

    Katarzyna Zawierucha
    - z cyklu Sierściuchy 2, 2014,

    Andrzej Głuszek
    - Brando Tetiaroa, 2013,

  opisany na odwrocie Kompozycja III/Robert/Jaworski/2014r

Nr katalogowy: 53

Robert Jaworski (1968)
Kompozycja III, 2013

olej, płótno / 100 x 160 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 100 zł
502 EUR
694 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00