12. Małgorzata Karp-Soja - Miłość w stylu retro, 2013

    Marcin Kowalik
    - Herd Test 1, 2012,

    Piotr Sokołowski
    - Pociąg, 2009,

  sygn. p.d.: Miłość w stylu retro Karp-Soja 2013

(ur. 1967 r.) ukończyła krakowską ASP na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki, uzyskując dyplom u prof. M. Ostaszewskiej w 1992 r. Malarstwo studiowała w pracowni prof. St. Wiśniewskiego, a rysunek w pracowni prof. A. Rzepki. Trzykrotne przebywała na stypendium we Włoszech (1991-1993). jest także autorką ponad 40 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Jest autorką ponad 40 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Przezentowała prace na ponad 70 wystawach zbiorowych. Jest laureatką wielu nagród, z których ostatnio otrzymała President Award na VII Międzynarodowym Biennale Sztuki Współczesnej we Florencji (2009), Medal Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z okazji 100-lecia ZPAP (2011) oraz wyróżnienie na V Międzynarodowym Binnale Sztuki Współczesnej Future and Reality w Pekinie (2012).

Nr katalogowy: 12

Małgorzata Karp-Soja (1967)
Miłość w stylu retro, 2013

olej, płótno / 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
263 EUR
364 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00