8. Tomasz Mistak - Obszar zabudowany 3, 2013

    Piotr C. Kowalski
    - Dąbki I, 2001, 2008,

    Weronika Siupka
    - Las II, 2006,

  sygnowany

(ur. 1978 r.) w 2005 r. uzyskał dyplom w pracowni malarstwa prof. S. Białogłowicza w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Laureat Nagrody Wojewody Podkarpackiego na Triennale Malarstwa Regionu Karpat „Srebrny Czworokąt" w Przemyślu (2009); nominowany do nagrody 11 Biennale Plastyki Krośnieńskiej, BWA, Krosno (2010); finalista konkursu Obraz, Grafika, Rysunek, Rzeźba Roku organizowanego przez BWA Rzeszów (2006, 2008, 2009); finalista konkursu Obraz Roku 2002 organizowanego przez Art&Business (2003) i konkursu Inner Vision organizowanego przez Art Dea (2003). Autor wystaw indywidualnych: Luksusowe Więzienie, Galeria Krytyków Pokaz, Warszawa (2011); TFDprojekt, BWA Galeria Sanocka, Sanok (2009) i Bez tytułu, Klub PraCoVnia, Warszawa (2005).

Nr katalogowy: 8

Tomasz Mistak (1978)
Obszar zabudowany 3, 2013

akryl, płótno / 130 x 90cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
239 EUR
331 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00