41. Dariusz Mlącki - Koperta, 2013

    Ireneusz Walczak
    - Dom, 2012,

    Renata Bryjanowska
    - Zielony..., 2011,

(ur. 1963 r.) ukończył Wydział Malarstwa ASP w Warszawie. W 1989 r. uzyskał dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. T. Dominika i prof. Z. Gostomskiego. W latach 1992-2001 wykładowca EAS w Warszawie. Wystawiał w wielu prestiżowych galeriach m.in.: Bunkier Sztuki (Kraków), CSW Zamek Ujazdowski (Warszawa), Galeria Rzeźby (Warszawa), Galeria Biała (Lublin), Galeria Koło (Gdańsk), Galeria Art (Warszawa), Galeria ABC (Poznań), Program (Warszawa), Otwarta Pracownia (Kraków), Muzeum (Oldenburg). Jego prace znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie, Centrum Rzeźby w Orońsku, Fundacji Adenauera, Muzeum w Chełmie, Galerii Studio Kolekcji Perii, Galerii Białej w Lublinie, Galerii Narodowej Zachęta oraz w kolekcjach prywatnych.

Nr katalogowy: 41

Dariusz Mlącki (1963)
Koperta, 2013

olej, płótno / 40 x 50 cm
sygn. p.d.: Mlącki

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

600 zł
144 EUR
199 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00