23. Aleksander Roszkowski - Małe przekątne, 2012

    Wojciech Kubiak
    - bez tytułu z cyklu Deja vu, 2010,

    Wojciech Ćwiertniewicz
    - bez tytułu (215), 2013,

  opisany na odwrocie: ALEKSANDER ROSZKOWSKI 973 "MAŁE PRZEKĄTNE" 2012

Nr katalogowy: 23

Aleksander Roszkowski (1961)
Małe przekątne, 2012

olej, płótno / 60 x 70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

5 500 zł
1 313 EUR
1 816 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00