13. Piotr Sokołowski - Pociąg, 2009

    Małgorzata Karp-Soja
    - Miłość w stylu retro, 2013,

    Jan Szczepkowski
    - Pracownia (Odwróceni), 2012,

  sygnowany

(ur. 1964 r.) studiował psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Porzucił ją dla malarstwa na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom w 1993 r. zrealizował w pracowni prof. J. Tarasina. Jego prace znajdują się w kolekcjach w Nowym Yorku, Waszyngtonie, Paryżu, Bremie, Zurychu, Kopenhadze, Oslo i in. Jest także muzykiem, częścią zespołu Iwona. Do jego tekstu "Zmruż oczy" muzykę skomponował Wojciech Waglewski. Prezentowany obraz jest częścią najnowszego cyklu malarskiego artysty.

Nr katalogowy: 13

Piotr Sokołowski (1964)
Pociąg, 2009

akryl, płótno / 90 x 120 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
215 EUR
298 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00