14. Jan Szczepkowski - Pracownia (Odwróceni), 2012

    Piotr Sokołowski
    - Pociąg, 2009,

    Anna Gubernat
    - Bez tytułu (z serii Get Awey from It all to Paradise), 2008,

  opisany na odwrocie: JAN SZCZEPKOWSKI - PRACOWNIA (ODWRÓCENI) Jan Szczepkowski

(ur. 1975 r.) w latach 1998-2003 studiował na ASP w Krakowie. Dyplom uzyskał na Wydziale Malarstwa w pracowniach prof. J. Waltosia, prof. G. Bednarskiego, prof. J. Orbitowskiego i prof. Z. Lutomskiego. Wcześniej studiował Wychowanie Plastyczne na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Laureat 2 miejsca na 11 Biennale Plastyki Krośnieńskiej, Galeria BWA, Krosno (2011); 1 miejsca i nagrody Marszałka Województwa Podkarpackiego konkursu Obraz, Grafika, Rysunek, Rzeźba Roku, Rzeszów (2009); nagrody Prezydenta Przemyśla na Triennale Malarstwa Srebrny Czworokąt, Przemyśl (2009). Autor wystawy indywidualnej Obrazy do ciemnych pokoi, Galeria BWA, Sanok (2007). Uczestnik wystaw zbiorowych, m.in.: Ukryte Przejawy Niecodzienności, Sanok (2011); Made In Poland, Berlin (2011); Kolory Podkarpacia, Berlin, Nürnberg, Saarbrücken, Łańcut (2010-2011); Photocopypainting, Galeria BWA Sanok (2010); Letnie Konfrontacje Artystów Sanockich, Galeria BWA, Sanok (2007, 2006); VI Triennale Sztuki Sacrum, Częstochowa (2006); Grafika, Galeria Zajazd, Muzeum Historyczne, Sanok (2005); Triennale Malarstwa, Częstochowa (2004); Sześć Ciał, Pałac Sztuki, Kraków (2001).

Nr katalogowy: 14

Jan Szczepkowski (1975)
Pracownia (Odwróceni), 2012

olej, płótno / 100 x 121 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 200 zł
526 EUR
727 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00