52. Katarzyna Zawierucha - z cyklu Sierściuchy 2, 2014

    Urszula Wilk
    - bez tytułu, 1999-2009,

    Robert Jaworski
    - Kompozycja III, 2013,

  sygn. monogramem wiązanym, opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha Z cyklu Sierściuchy 2 65/81 2014

(ur. 1970 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. L. Misiaka w 2006 r. Autorka wystaw indywidualnych: Gdzie ja jestem, kiedy śpię?, CSW Solvay, Kraków (2007); Migrena z aurą, Alchemia, Kraków (2008); Źródło, Galeria Autorska B. Chromego, Kraków (2009). Uczestniczka kilkudziesięciu zbiorowych m.in: Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego, Zamek Książąt Pomorskich, Szczecin; Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki, BWA, Ostrowiec Świętokrzyski; Salonu 100-lecia ZPAP, Bunkier Sztuki, Kraków.

Nr katalogowy: 52

Katarzyna Zawierucha (1970)
z cyklu Sierściuchy 2, 2014

olej, płótno / 65 x 81 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00