48. Gossia Zielaskowska - Blue Letter, 2013

    Stefan Hanćkowiak
    - Czarna dziura 1; Czarna dziura 2 (dyptyk), 2013,

    Dorota Kozieradzka
    - nr 2 z cyklu Illusion, 2013,

  opisany na odwrocie: Gossia Zielaskowska 2013 "BLUE LETTER" 70x70 cm

Nr katalogowy: 48

Gossia Zielaskowska (1983)
Blue Letter, 2013

olej, płótno / 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

5 100 zł
1 218 EUR
1 684 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00