57. Kiejstut Bereźnicki - Martwa natura z czerwonymi naczyniami, 1998

    - Tajemnica narzeczonych,

    Wojciech Fangor
    - E 18, 1966,

Nr katalogowy: 57

Kiejstut Bereźnicki (1935)
Martwa natura z czerwonymi naczyniami, 1998

olej, płótno / 54 x 73 cm
sygn. u dołu: 1998 / Z czerwonymi naczyniami / Bereźnicki [po prawej u dołu] 1998-199... / Sopot

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 729 EUR
6 558 USD

Estymacja:
22 000 - 25 000 zł
5 201 - 5 911 EUR
7 214 - 8 197 USD