18. Kazimierz Józef Dunin-Markiewicz - Portret kobiety, 1937

    Stanisław Wyspiański
    - Rysunek dwustronny: Śpiące dziecko; Postać na łóżku czytająca książkę, 1903-04,

    Włodzimierz Terlikowski
    - Pejzaż południowy, 1919,

Nr katalogowy: 18

Kazimierz Józef Dunin-Markiewicz (1874 - 1932)
Portret kobiety, 1937

olej, sklejka / 64 x 53,5 cm
sygn. p.d.: Markiewicz

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 183 EUR
1 640 USD

Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
1 655 - 2 128 EUR
2 296 - 2 951 USD