4. Stanisław Gałek - Morskie oko, 1939

    Henryk Szczygliński
    - Lorietta w swoim repertuarze, 1905,

    Adam Setkowicz
    - Przed chatą,

  sygn. p.d. SGAŁEK/ 1939

Nr katalogowy: 4

Stanisław Gałek (1876 - 1961)
Morskie oko, 1939

olej, płótno / 60 x 70 cm

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 128 EUR
2 951 USD

Estymacja:
12 000 - 14 000 zł
2 837 - 3 310 EUR
3 935 - 4 591 USD