13. Jerzy Kossak - Zamieć, 1938

    Tadeusz Kokietek
    - Szarża pod Kiernozią,

    Wiktor Korecki
    - Pejzaż zimowy z wilkami,

Nr katalogowy: 13

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Zamieć, 1938

olej, tektura / 39,5 x 49 cm
sygn. p.d.: Jerzy Kossak / 1938

Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 419 EUR
1 968 USD

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 892 - 2 365 EUR
2 623 - 3 279 USD

6 000 zł
1 419 EUR
1 968 USD