71. Franciszek Starowieyski - Światowida, 2003

    - Gazeta VIII, 1976,

    Jan Tarasin
    - Czekanie III, 1999,

sygn. monogram artysty p.śr. Światowida/ [monogram artysty]/ 17..07 l.d. SMOCZE NASIENIE

Nr katalogowy: 71

Franciszek Starowieyski (1930 - 2009)
Światowida, 2003

olej, płyta / 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 911 EUR
8 197 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
7 093 - 8 275 EUR
9 837 - 11 476 USD