42. Stanisław Żurawski - Akt

    Jerzy Kossak
    - Pojenie konia, 1942,

    Henryk Hayden
    - Portret młodej dziewczyny,

  sygn. p.g. St.Żurawski

Nr katalogowy: 42

Stanisław Żurawski (1889 - 1976)
Akt

olej, tektura / 46,5 x 34,5 cm

Cena wywoławcza:
4 500 zł
1 064 EUR
1 476 USD

Estymacja:
5 000 - 6 000 zł
1 183 - 1 419 EUR
1 640 - 1 968 USD