31. Wojciech Kaleta - Światłoczułość V

    Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik
    - Scintillation II, 2013,

    Izabela Siemiątkowska
    - Dwa kwiatki, 2013,

  opisany na odwrocie: cykl: Światłoczułość Wojciech Kaleta "Piąty" 2013r

(ur. 1981 r.) w latach 2004-2007 studiował na Wydziale Edukacji Wizualnej ASP w Łodzi. W 2009 r. obronił dyplom z malarstwa w pracowni adiunkta dra P. Wachowskiego. Autor wystaw indywidualnych: Galeria Młodych Talentów Rynku Sztuki, Łódź (2011); Galeria 526 Poleskiego Ośrodka Sztuki, Łódź (2011); Galeria Wolna przestrzeń Wydziału Sztuk Wizualnych ASP, Łódź (2012); Galeria Maya, Toruń (2012); Światłoczułość, Galeria Domu Literatury, Łódź (2013). Uczestnik wystaw zbiorowych: FotoFestiwalu, Łódź (2007); 8 Triennale Małych Form Malarskich, Toruń (2010); Galeria Wolna przestrzeń, Wydział Sztuk Wizualnych ASP, Łódź (2012); VI Ogólnopolski Konkurs Malarski Triennale z Martwą Naturą, Galeria BWA, Sieradz (2012); I Międzynarodowy Konkurs Artystyczny Pejzaż Współczesny, Częstochowa (2013); 9 Triennale Małych Form Malarskich, Toruń (2013).

Nr katalogowy: 31

Wojciech Kaleta (1981)
Światłoczułość V

olej, płótno / 60x60 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 200 zł
288 EUR
394 USD