22. Ziemowit Fincek - Trójkąt życia, 2013

    Agnieszka Giera
    - Zima, 2011,

    Jan Balcerzak
    - Las 113, 2010,

  sygn. p.d.: Z Fincek 2013, opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek "trójkąt życia" 2013

(ur. 1988 r.) w 2009 r. rozpoczął studia na ASP im. E. Gepperta we Wrocławiu na wydziale Malarstwa i Rzeźby. W 2011 r. studiował w Accademia di Belle Arti w Wenecji na wydziale Malarstwa. W 2013 r. obronił pracę licencjacką w ASP we Wrocławiu na kierunku Malarstwo. Finalista konkursów: Fundacji Zielonej Marchewki (2013) i Grand Prix Fundacji im. F. Eibisch, Warszawa. Autor wystawy indywidualnej Rzeczywistosć Poruszona, Galeria Accademia Nova, Wrocław (2011). Uczestnik wystaw: 5, Mia Art Gallery , Wrocław (2013); Schron Atomowy, Galeria Bezdomna, Kalisz (2012); Malarstwo, Zakład więziennictwa, Szczypiorno, Kalisz (2012); Młode Umysły Sztuki, Art Hotel, Wrocław (2012); Malarstwo, Posiadłość Von Possadovskich, Błotnica Strzelecka (2012); New International Group Exhibition, Camden Art Gallery, Londyn, Wielka Brytania (2011); Europejski kongres kultury House of Change, Wrocław (2011); Malarstwo, ASP, Wrocław (2011); Malarstwo, Posiadłość Von Possadovskich, Błotnica Strzelecka (2010); Malarstwo, ASP, Wrocław (2010); Wystawa Sztuki, Feldsberg, Niemcy (2008); wystawa zbiorowa, Teatr im. W. Bogusławskiego, Kalisz (2007).

Nr katalogowy: 22

Ziemowit Fincek (1988)
Trójkąt życia, 2013

technika mieszana, płótno / 81x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD