7. Michalina Garus - bez tytułu, 2013

    Bartosz Czarnecki
    - Możliwości struktury tłumu, 2013,

    Marzena Gawrysiak
    - Lekcja tańca, 2012,

  opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS

(ur. 1976 r.) w latach 1995-2001 studiowała grafikę warsztatową na ASP we Wrocławiu. Laureatka I nagroda w kategorii Exlibrisu i III nagroda w kategorii Małej formy graficznej na III Międzynarodowym Biennale Exlibrisu – Boguszów, Gorce (2008). Autorka wystaw indywidualnych: Lubin (2000); Świdnica (2000); Music Academy, Wrocław (2001); Pod/Nad Gallery, Tarnowskie Góry (2001); Modern Art Gallery, Brzeg (2001); Skalna Gallery, Strzelin (2002); Zamkowa Gallery, Lubin (2002); BWA, Sieradz (2002); BWA, Jelenia Góra (2003). Uczestniczka wystaw międzynarodowych: Kisgrafika. Small graphic forms, Budapeszt, Węgry (2004); Polscy Artyści Plastycy – Dzieciom, Konsulat Generalny RP, Nowy Jork (2006, 2007); Graphics from Poland, Cremona, Włochy (2007); VI International Biennial of Contemporary Graphic Arts, Nowosybirsk, Rosja (2009); VI International of Graphic Art, Bitola (2009); XVIII International Print, Warna, Bułgaria (2011). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Prace graficzne, ASP, Wrocław (1999); Fest Festung Festiwal, Wrocław (2000); Arsenał, Wrocław (2001); XII Ogólnopolska Wystawa Ekslibrisu i Małej Formy Graficznej, Rzeszów (2001); Graphic and draw, Muzeum Miejskie Arsenał Wrocław (2002); Kosmopuzzle, Galeria OFFicyna, Szczecin (2003); II Międzynarodowe Biennale Exlibrisu – Boguszów, Gorce (2004, 2008, 2010); VI International Graphic Competition for Ex Libris, Gliwice (2005); Polscy Artyści Plastycy – Dzieciom, Galeria BWA Wałbrzych (2005); XXI Międzynarodowe Biennale Ekslibrisu Współczesnego Malbork (2007); VII Międzynarodowy Konkurs Graficzny na Ekslibris, Gliwice (2007); Po setce. Wystawa Jubileuszowa ZPAP, Arsenał Muzeum Miejskie, Wrocław (2010); VIII Międzynarodowy Konkurs Graficzny na Ekslibris, Gliwice (2010); Sztuka Matek, Olsztyn (2012).

Nr katalogowy: 7

Michalina Garus (1976)
bez tytułu, 2013

olej, płótno, / 50x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR