9. Katarzyna Adamek - Kamień księżycowy 3, 2013

    Marzena Gawrysiak
    - Lekcja tańca, 2012,

    Jarosław Betlej
    - Ooo, Zefirek, 2014,

(ur. 1980 r.) jest absolwentką Wydziału Grafiki ASP w Krakowie. Dyplom obroniła w 2005 r. w pracowni filmu animowanego prof. J. Kuci. W 2004 r. odbyła po´łroczne stypendium na Universidad Politechnica de Valencia w Hiszpanii. Laureatka wyróżnień: Artslant 1st Showcase Winner w kategorii malarstwo, Los Angeles, USA (2013); Untouchable, Poznan (2012). Autorka wystaw indywidualnych: Linearia, Galeria Pod Plafonem, Wrocław (2013); Dualizm, Sofa Loft, Hanower, Niemcy (2012); Senne przestrzenie, Klub Migawka, Krako´w (2012); Miasta ulotne, Galeria Ether, Warszawa (2011); Canvas, Galeria 4h ART, Hanower (2010); wHoman, Galeria Boutique Justine Bottger, Berlin (2009). Uczestniczka wystaw zbiorowych m.in.: Urbanitat Lebenstraum, Monheim en Rhein, Niemcy (2012); Camaver Kunsthaus, Bellano/Como, Włochy (2011); HanseArt Bremen, Niemcy (2011); Available Art, Museumsquartier Wien, Wieden´, Austria (2008).

Nr katalogowy: 9

Katarzyna Adamek (1980)
Kamień księżycowy 3, 2013

akryl, płótno / 60 x 90 cm
sygn. p.d.: KAdamek '13
opisany na odwrocie: AK'13 K.Adamek 2013

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR