87. Grupa Artme - Spotkanie, 2014

    Artur Wąsowski
    - Salim, 2012,

    Iwona Górska
    - bez tytułu, 2013,

  opisany na odwrocie: GRUPA ARTME "SPOTKANIE". 2014'

(powstała w 2012 r.) tworzą ją absolwenci PWSSP w Łodzi. W swoich pracach poszukuje ozdobnego charakteru otaczającej przyrody. Grupa uprawia malarstwo akrylowe, akwarelowe i rysunek.

Nr katalogowy: 87

Grupa Artme (2012)
Spotkanie, 2014

olej, płótno / 81x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 000 zł
480 EUR
656 USD