29. Michał Bernad - Layers 4, 2013

    Martyna Borowiecka
    - Materia I, 2012,

    Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik
    - Scintillation II, 2013,

  sygn. p.d.: MB, opisany na odwrocie: MICHAŁ BERNAD

(ur. 1990 r.) w latach 2009-2013 studiował na ASP w Katowicach. Autor wystaw indywidualnych: Witllich, Niemcy (2010); Trier, Niemcy (2010). Uczestniczył w ekspozycjach zbiorowych m.in.: Międzynarodowym Przeglądzie Grafiki Imprima, Brazylia (2012); Międzynarodowym Konkursu Plakatu, AIP, Dansk Plakatmuseum, Dania (2012); KOSMOS!, Schron Sztuki 6, Opole; InterMedia, Fabryka drutu, Gliwice; Pozdrowienia z Kato!, Galeria Rondo Sztuki, Katowice; Wystawie pracowni rysunku prof. J. Karbowniczka, Muzeum, Siemianowice S´l.; Wystawie pracowni malarstwa prof. I.Walczaka, Galeria Elektrownia, Czeladź; Festiwalu Ssafka; Galeria Szyb Wilson, Katowice; Wystawie pracowni plakatu R. Kalarusa, Mińsk, Grodno, Białorus´; W stronę dawnych mistrzów, BUW, Warszawa.

Nr katalogowy: 29

Michał Bernad (1990)
Layers 4, 2013

olej, płótno / 100x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
264 EUR
361 USD