24. Marzena Bis - Airplane, 2013

    Jan Balcerzak
    - Las 113, 2010,

    Magdalena Barczyk-Kurus
    - Kiedrzyński strażnik, z cyklu Jurajskie światło, 2013,

  opisany na odwrocie: Marzena Bis 'AIRPLANE' 2013

(ur. 1987 r.) studiowała na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Dyplom magisterski z malarstwa zrealizowała w pracowni prof. W. Wróblewskiego w 2013 r. Uczestniczka wystaw: MOK, Józefów (2008); MDK, Tomaszów Lubelski (2008); WA UMCS, Lublin (2008); Ceramika: Kubiki – Siedziska, Galeria Gala, Lublin (2008); Muzeum Nadwiślańskie, Kazimierz Dolny (2012); Malarstwo i Rysunek, LP, Zamość (2012); No Budget Show IV, MOCAK, Kraków (2012); Podaj dalej, UMCS WA, Lublin (2013); Prace studentów kierunków Malarstwa i Edukacji Artystycznej, Chatka Żaka, Lublin (2013); Pokaż co masz, KSP, Kazimierz Dolny (2013); No Budget Show V, Dom Kolejarza, Lublin (2013).

Nr katalogowy: 24

Marzena Bis (1987)
Airplane, 2013

technika mieszana, akryl, płótno, / 60x50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
264 EUR
361 USD