4. Karol Drzewiecki - bez tytułu, 2013

    Wojciech Brewka
    - Adorator, 2013,

    Tomasz Wojtysek
    - Akt z fioletową sukienką, 2013,

  sygn. Karol Drzewiecki '13

(ur. 1987 r.) jest absolwentem ASP w Poznaniu, kierunku Grafika Komunikacja Wizualna. Dyplom zrealizował w pracowni Komunikatu Wizualnego prof. L. Talejko-Kwiatkowskiej. Autor wystaw indywidualnych: Galeria Sztuki Łaźnia, Konin (2006, 2007, 2009, 2010); Galeria PostOffice, Poznań (2009).

Nr katalogowy: 4

Karol Drzewiecki (1987)
bez tytułu, 2013

akryl, szablon, płótno, / 124x84 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
264 EUR
361 USD