74. Katarzyna Fydrych - Pisanie kolorem XIII, 2012

    Piotr Sakowski
    - Kompozycja fantastyczna/Akt, 2011-2012,

    Marta Konieczny
    - Arctica, 2011,

  sygn. i opisany na odwrocie

(ur. 1986 r.) studiowała na ASP w Łodzi, na Wydziale Grafiki i Malarstwa. W 2012 r. uzyskała dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Malarstwa I Otwarta księga pod kierunkiem prof. A.M. Bartczaka oraz aneks w Pracowni Fotografii prof. G. Przyborka. Laureatka wyróżnienia w Konkursie na najlepsze prace dyplomowe studentów ASP w Łodzi, Centralne Muzeum Włókiennictwa, Łódź (2013); Nagrody ASP im. J. Matejki w Krakowie w konkursie Szansa (2012); Nagrody Stowarzyszenia AD REM, Nagrody Galerii Kobro i Nagrody Ośrodka Kultury Korolew w XXIX konkursie im. Wł. Strzemińskiego Sztuki Piękne dla studentów ASP w Łodzi (2012) oraz wyróżnienia w konkursie międzynarodowym na akt, Marquardt Gallery, Łódź (2011). Autorka wystaw indywidualnych: Galeria Alternatywna, Łódź (2012) i Galeria Biała Ściana, ASP, Łódź (2012). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Rocznik 2012, Centralne Muzeum Włókiennictwa, Łódź (2013); Malowanie Otwarta księga, prace studentów i pedagogów Pracowni Malarstwa I Otwarta księga pod kier. prof. A.M. Bartczaka, Galeria Kobro, ASP, Łódź (2013); Szansa, Pałac Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków (2012); Świeża Krew II Przegląd Młodej Sztuki, Galeria Socato, Wrocław (2012); Najlepsze Dyplomy ASP, Galeria ASP, Gdańsk (2012); Opowieści barwne, Galeria Zielona, Łódź (2012); A Youthful Medium, Galeria Medium, Bratysława (2011).

Nr katalogowy: 74

Katarzyna Fydrych (1986)
Pisanie kolorem XIII, 2012

technika mieszana, olej, / 90x30 cm 65x29 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR