8. Marzena Gawrysiak - Lekcja tańca, 2012

    Michalina Garus
    - bez tytułu, 2013,

    Katarzyna Adamek
    - Kamień księżycowy 3, 2013,

  opisany na odwrocie: "LEKCJA TAŃCA" 2013 Madame Gazelle 2013

(ur. 1978 r.) w latach 1999-2004 studiowała na Wydziale Rzeźby gdańskiej ASP. W 2004 r. obroniła dyplom w pracowni prof. S. Ostrowskiego i prof. T. Klaman. Od 2008 r. prowadzi galerię Delikatesy Sztuki w Gdańsku. Laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska (2012). Autorka wystaw indywidualnych: Dlaczego..., Galeria Biała, Lublin (1997); Filia DDK Bronowice, Lublin (2003); Gdańsk (2010, 2013). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Cera Tech Center, Hor Grenzhausen, Niemcy (2003); Kultur Schafft Land (2003); Bella Italia - Italia brutta, Bendorf (2004); Gdański Areopag Forum Dialogu Gdańsk (2004); Przystanek Barok, Stocznia, Gdańsk (2006). Autorka mozaiki Miłego dnia mój aniele w przejściu podziemnym, Gdańsk (2003).

Nr katalogowy: 8

Marzena Gawrysiak (1978)
Lekcja tańca, 2012

olej, płótno / 130x97 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
230 USD