41. Emilia Gąsienica-Setlak - Pomarańcze, 2011

    Michał Bojara
    - Robot Celebrities, 2014,

    Aleksandra Kuczara
    - Siedząc na powierzchni własnych myśli, 2013,

  sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak 2011 r., opisany na odwrocie: Emilia Gąsienica-Setlak 2011 r (Pomarańcze)

(ur. 1986 r.) jest absolwentką zakopiańskiego ZSP im. A. Kenara (2005). Studiowała w pracowni prof. T. Kotkowskiej-Rzepeckiej na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom z aneksem graficznym w pracowni drzeworytu prof. B. Migi otrzymała w 2011 r. Pracuje jako pedagog z dziećmi i młodzieżą. Zajmuje się malarstwem, grafiką oraz ilustracja książkową. Autorka dziesięciu wystaw indywidualnych.

Nr katalogowy: 41

Emilia Gąsienica-Setlak (1986)
Pomarańcze, 2011

akryl, płótno / 120x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD