88. Iwona Górska - bez tytułu, 2013

    Grupa Artme
    - Spotkanie, 2014,

    Katarzyna Kołtan
    - Saule, 2014,

Ukończyła Wydział Malarstwa ASP w Gdańsku w pracowni prof. M. Świeszewskiego. Studiowała także malarstwo w pracowni prof. S. Pizzi na Accademia Di Belle Arti Di Brera w Mediolanie. Autorka wystaw indywidualnych prezentowanych w Gdańsku i na Litwie. Brała udział w wystawach zbiorowych m.in.: Współczesność kontra Antyk, Mediolan, Włochy (2009); Wystawa Młodych, Fabryka Karabinów, Gdańsk (2011).

Nr katalogowy: 88

Iwona Górska (1985)
bez tytułu, 2013

olej, płótno / 120 x 100 cm
opisany na odwrocie: IWONA GÓRSKA 2013

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

8 000 zł
1 919 EUR
2 623 USD