30. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik - Scintillation II, 2013

    Michał Bernad
    - Layers 4, 2013,

    Wojciech Kaleta
    - Światłoczułość V,

  sygn. p.d.: J.K/H'13, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "SCINTILLATION II" 80x80cm olej na płótnie 2013

Nr katalogowy: 30

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (1966)
Scintillation II, 2013

olej, płótno / 80x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
263 USD