75. Marta Konieczny - Arctica, 2011

    Katarzyna Fydrych
    - Pisanie kolorem XIII, 2012,

    Monika Synak
    - Na dziko, 2014,

  sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: ARCTICA Marta Konieczny 2011

(ur. 1969 r.) studiowała w latach 1989-91 w Moskwie, a naste?pnie na ASP w Warszawie na Wydziale Grafiki. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. J. Stannego w 1994 r. Zajmuje sie? malarstwem, ilustracja?, projektowaniem graficznym, ceramika?. Jej ksia?z˙ki artystyczne znajduja? sie? w zbiorach Biblioteki Narodowej w Warszawie. Autorka wystaw indywidualnych: Drzewo-Stan, Galeria 022 ZPAP, Warszawa (2007); Światło-Stan, Galeria Lufcik ZPAP, Warszawa (2009); Psychoflora, Agora, Warszawa (2009); To-Get-Her, Galeria Arteria, Warszawa (2011).

Nr katalogowy: 75

Marta Konieczny (1969)
Arctica, 2011

olej, płótno / 100x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 400 zł
576 EUR
787 USD