92. Bartłomiej Koter - Kuba 7, 2014

    Paulina Poczęta
    - Droga mleczna, 2013,

    Magdalena Węgrzyn
    - Przesunięcie IV, 2012,

  sygn.l.d. bk, na odwrocie: Polswissart/Bartłomiej Koter/19.01.2014

(ur. 1984 r.) jest z wykształcenia architektem. Dużo rysuje i maluje akwarele prezentujące przede wszystkim przestrzeń zurbanizowaną, choć kontakty ze sztuką rozpoczął od graffiti.

Nr katalogowy: 92

Bartłomiej Koter (1984)
Kuba 7, 2014

akryl, płótno naklejone na płytę, / 35 x 21.5 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD