45. Michał Kotula - Studium jednej kobiety 4, 2007

    Katarzyna Korytkowska
    - Otulony Słońcem, 2011,

    Agnieszka Świerczek
    - Wygrywa ten, którego karmię, 2013,

  sygn. p.d.: KOTULA, z tyłu naklejka autorska

(ur. 1981 r.) w latach 2002-2007 r. studiował na Wydziale Malarstwa ASP w Katowicach. Dyplom zrealizował w pracowni prof. J. Rykały. Laureat III nagrody oraz Nagrody Publiczności Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego Materia medicinalis, materia artificialis, Galeria Muzeum Farmacji, Kraków (2011); Nagrody Prezesa Fundacji Kultury im. I. J. Paderewskiego na III Ogólnopolskim Konkursie Obrazy muzyką malowane, Galeria Domu Polonii, Krakowów (2010); ZŁOTEJ RAMY Nagrody ZPAP Okręgu Krakowskiego na II Ogólnopolskim Konkursie Obrazy muzyką malowane, Pałac Sztuki TPSP, Kraków (2009); wyróżnienia honorowego II Międzynarodowego Biennale Obrazu QUADRO ART, Galeria ZPAP Na piętrze, Łódź (2009); GRAND PRIX konkursu Obraz przestrzeni publicznej, Galeria Sztuki Współczesnej Profil, CK Zamek, Poznań (2009); nagrody w konkursie Obraz roku 2007 ZPAP w Katowicach, Galeria Art Nova 2, Katowice (2008); nagrody publiczności konkursu Bielska Jesień, Galeria BWA, Bielsko-Biała (2007). Autor wystaw indywidualnych: Budowanie Artysty, Galeria Rondo Sztuki, Katowice (2012); Droga do domu, Galeria Muzeum Farmacji, Kraków (2010); Malarstwo jak zazdrosna kochanka..., Galeria Sztuki Współczesnej Profil, CK Zamek, Poznań (2010); Pokój do wynajęcia, Galeria Kronika, Bytom (2007); Klub-Galeria Cafe-Szafe, Kraków (2007); Galeria PrzyTyCk, Tarnowskie Góry (2006).

Nr katalogowy: 45

Michał Kotula (1981)
Studium jednej kobiety 4, 2007

akryl, płótno / 61x50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 500 zł
360 EUR
492 USD