14. Katarzyna Maniewska - bez tytułu, 2009

    Tomasz Jędrzejko
    - Pejzaż metafizyczny nr 4, 2013,

    Dawid Polony
    - Pantofel, 2013,

  opisany na odwrocie: Katarzyna Maniewska "302" 80x120 cm olej/akryl/akwarela

(ur. 1984 r.) studiowała na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu, gdzie uzyskała w 2008 r. tytuł magistra sztuk pięknych, realizując dyplom w Pracowni Malarstwa prof. J.K. Hrycka. Obecnie jest wykładowcą w tejże pracowni. Odbyła studia Podyplomowe z Zabytkoznawstwa i Konserwatorstwa Dziedzictwa Architektonicznego na Uniwersytecie im. M. Kopernika w Toruniu. Laureatka II nagrody na II Międzynarodowym Biennale Obrazu Quadro Art, Łódź (2009). Uczestniczyła m.in. II i III Międzynarodowym Biennale Obrazu – QUADRO-ART (2009, 2011); IV Ogólnopolskim Konkursie na Obraz dla Młodych Malarzy im. M. Michalika (2010), Triennale Malarstwa, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2010), 8. Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Wozownia, Toruń (2010), I Międzynarodowym Konkursie Malarskim Modessqe (2013).

Nr katalogowy: 14

Katarzyna Maniewska (1984)
bez tytułu, 2009

olej, akryl, akwarela, płótno / 80x120 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
230 USD