95. Lech Maślankiewicz - Pl. Unii 02, 2012

    Paulina Penc
    - Balloons, 2014,

    Natalia Rozmus
    - Red, z serii The big city, 2013,

  opisany na odwrocie

(ur. 1983 r.) jest absolwentem Wydziału Grafiki na ASP w Warszawie. Autor muralu Stolica zrealizowanego w Warszawie w 2010 r. Autor wystaw indywidualnych: Make it Simple, Kinoteka, Warszawa (2006); Malarstwo, MOMU, Warszawa (2013). Uczestnik wystaw zbiorowych: Grupa Hoovera, Centrum Promocji Kultury Praga-Południe, Warszawa (2009); Bliźniemu swemu, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta, Warszawa (2009); Noc Pragi, Galeria Praga del Arte, Warszawa (2010).

Nr katalogowy: 95

Lech Maślankiewicz (1983)
Pl. Unii 02, 2012

olej, płótno / 90x90 cm,

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
328 USD