81. Klara Netto - Mój oficjalny profil, 2013

    Justyna Janikowska
    - bez tytułu,

    Grzegorz Klimek
    - Koń 3b, 2013,

  sygn. na odwrocie: KLARA NETTO/2013/mój oficjalny profil

(właściwie Judyta Szlendak, ur. 1987 r.) jest absolwentką Liceum Plastycznego im. J. Chełmońskiego w Nałęczowie, gdzie uczyła się w latach 2003-2006. Następnie ukończyła socjologię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w 2009 r.

Nr katalogowy: 81

Klara Netto (1987)
Mój oficjalny profil, 2013

olej, akryl, płótno / 60x40 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
230 USD