18. Katarzyna Orońska - Dog Walk, 2013

    Daria Alicja Ostrowska
    - Nie mam Cię na zawsze, 2013,

    Campio
    - Expanse, 2014,

  sygn. p.d.: Orońska

(ur. 1984 r.) w latach 2005-2010 studiowała malarstwo w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Autorka wystaw indywidualnych w Galeria Mitteleuropa i Vintage Curtains w Sztokholmie. Laureatka I pierwszej nagrody w konkursie Adama Korpaka Aforyzmy rysowane (wystawa pokonkursowa w Muzeum Narodowym w Kielcach).

Nr katalogowy: 18

Katarzyna Orońska (1984)
Dog Walk, 2013

akryl, płótno / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
328 USD