15. Dawid Polony - Pantofel, 2013

    Katarzyna Maniewska
    - bez tytułu, 2009,

    Monika Panek
    - Parno, 2011,

  sygn. na odwrocie: Polony/2013/PANTOFEL/To jest autoportret malowany do Lutosławski V pieśni

(ur. 1988 r.) od 2010 r. studjuje na Wydziale Grafiki ASP w Krakowie. Autor wystawy indywidualnej Gloriosa Lucha, Galeria Artefakt, Kraków (2012). Uczestnik wystaw zbiorowych: W drodze, Konsulat Generalny Republiki Federacji Niemiec, Kraków (2013); Variografia. Studenci Wydziału Grafiki ASP, Pałac Sztuki, Kraków (2013); wystawa pokonkursowa fundacji Zielona Marchewka, galeria DAP 2, Warszawa (2013); wystawa pokonkursowa fundacji im. Franciszki Eibisch, Galeria Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa (2013).

Nr katalogowy: 15

Dawid Polony
Pantofel, 2013

olej, płótno / 85x126 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 200 zł
288 EUR
394 USD