100. Adam Sikorski - Rozlana Twarz, 2008

    Paweł Zakrzewski
    - Jojo machine, 2013,

    Longin Szmyd
    - Ola, 2013,

  opisany na odwrocie: Sikorski 08r

(ur. 1984 r.) jest absolwentem Wydziału Malarstwa ASP w Gdańsku. Dyplom uzyskał w 2011 r. Stypendysta Prezydenta Miasta Gdańska (2010/2011). Laureat wyróżnień: Studencka Grafika Roku (2010/2012); Studencka Grafika Roku Kraków Linoryt (2011); Biennale Wydruków cyfrowych, Cieszyn (2010); Gdańsk Miastem Przyjaznym dla niepełnosprawnych (2001). Autor wystaw indywidualnych: Państwowa Galeria Sztuki, Sopot (2013); Projektornia Gak, Gdańsk (2012); wystawa dyplomowa, Park Naukowo Technologiczny, Gdańsk (2011);Linoryt – sposób na rysunek, Teatr Miejski, Gdynia (2011); Sikorski – Guru, Klub Mechanik, Gdańsk (2009).

Nr katalogowy: 100

Adam Sikorski (1984)
Rozlana Twarz, 2008

olej, płótno / 90x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR