76. Monika Synak - Na dziko, 2014

    Marta Konieczny
    - Arctica, 2011,

    Barbara Gabryel
    - Martwa natura, 2003,

  sygn. l.d.: MSYNAK, opisany na odwrocie: MONIKA SYNAK "NA DZIKO" 50x70 cm akryl, płótno 2014

(ur. 1984 r.) jest absolwentką łódzkiej ASP. Dyplom obroniła na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz. Laureatka I nagrody w 2 Konkursie na Najlepszy Cykl 3 Obrazów Pracowni Malarstwa i Rysunku (2005). Uczestniczka pleneru Karpacz 2005.

Nr katalogowy: 76

Monika Synak (1984)
Na dziko, 2014

akryl, płótno, / 50x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 300 zł
312 EUR
427 USD