65. Magdalena Szilke - Pejzaż z krowami, 2013

    Agata Ruman
    - Biały kandelabr, 2013,

    Jacek Sztuka
    - Plaża II, 2012,

  sygn. na odwrocie: Magdalena Szilke

(ur. 1983 r.) jest absolwentką ASP w Warszawie. Dyplom obronila na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. St. Baja, uzyskując wyróżnienie dziekańskie. Zajmowała się także tkaniną artystyczną w pracowni prof. D. Grynczel, z której uzyskała wyróżnienie oraz zrealizowała aneks. W 2010 r. uczestniczyła w dwóch wystawach zbiorowych: Międzynarodowej Wystawie Miniatury Lnianej "Z krosna do Krosna" oraz "Bajki w podziemiu" w kościele ewangelicko-augsburskim w Warszawie. W 2012 r. Zaprezentowała wystawy indywidualne w Galerii Ether w warszawie i w Bemowskim Centrum Kultury art.bem w Warszawie.

Nr katalogowy: 65

Magdalena Szilke (1983)
Pejzaż z krowami, 2013

olej, płótno / 90x70,5 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 400 zł
336 EUR
460 USD