102. Monika Walter - Paradiso Verde, 2013

    Longin Szmyd
    - Ola, 2013,

    Paweł Rogalski
    - Biblioteka, 2012,

  sygn. l.d.: M.Walter, opisany na odwrocie: "Paradiso Verde" Monika Walter 2013

(ur. 1979 r.) Jest laureatką pierwszego miejsca w konkursie Tortoreto & Ditorni, Włochy (2010); pucharu za całokształt twórczości Ripattoni in Arte, Włochy (2012). Uczestniczka wystaw: Contemporary Art in Rome, Rzymie, Włochy (2013); Angel Orensanz Foundation Lower East Side of Manhattan, Nowy Jork, USA (2013); The Story of the Creative, Long Island City, Nowy Jork, USA (2013); Creatives Rising, digital exhibition, Nowy Jork, USA (2013); SCOPE Art Fair. Artwork in our Digital Group Show, Miami, USA (2013).

Nr katalogowy: 102

Monika Walter (1979)
Paradiso Verde, 2013

olej, płótno / 50x60 cm w świetle ramy o wymiarach 68x78 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 000 zł
480 EUR
656 USD