86. Artur Wąsowski - Salim, 2012

    Natalia Sroka
    - Auxerre z cyklu El pueblo, 2012,

    Grupa Artme
    - Spotkanie, 2014,

  sygn. na odwrocie: Artur/Wąsowski/Salim/2012

(ur. 1967 r.) w 1994 r. zrealizował dyplom na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie w pracowni prof. R. Strenta, wraz z aneksem z malarstwa w pracowni prof. Teresy Pa?gowskiej. Od 1992 r. zajmuje sie? grafika? wydawnicza?, ilustracja? prasowa? i infografika?. Ro´wnolegle uprawia malarstwo, rysunek, grafike? artystyczna? i rzez´be?.

Nr katalogowy: 86

Artur Wąsowski (1967)
Salim, 2012

akryl, płótno / 60x81 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
263 USD