98. Magdalena Wolska-Libiszewska - bez tytułu, 2014

    Magdalena Wójcik
    - Królestwo za spokój II, 2012,

    Paweł Zakrzewski
    - Jojo machine, 2013,

  sygn. l.d.: Magdalena Wolska-Libiszewska

(ur. 1983 r.) w latach 2003–2008 studiowała na Akademia im. J. Długosza w Częstochowie, na Wydziale Wychowania Artystycznego Instytutu Plastyki w Pracowni Projektowania w Zakresie Komunikacji Wizualnej. Autorka wystaw indywidualnych: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Pajęczno (2011); Plakat teatralny, Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa (2010). Brała udział w wystawach zbiorowych: z okazji jubileuszu 30 lat Instytutu Plastyki Akademii im. J, Długosza w Częstochowie, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2008); Międzynarodowe Biennale Studenckiej Grafiki Projektowej Agrafa, Katowice (2007); O projektowaniu, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2006).

Nr katalogowy: 98

Magdalena Wolska-Libiszewska (1983)
bez tytułu, 2014

akryl, kolaż, płótno / 80x60 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR