62. Danuta Wójcik - Letni sen - taniec, 2013

    Magda Renata
    - W przestrzeni i czasie II, 2013,

    Monika Sikora
    - Miasto 00, 2013,

  opisany na odwrocie: Lublin 13.10.2013 rok "Letni Sen - Taniec" Danuta Wójcik

(ur. 1978 r.) od 1998 r. studiowała w Instytucie Sztuk Pięknych, UMCS w Lublinie na specjalizacji Malarstwo, w pracowni prof. J. Wojciechowskiego. W 2003 r. obroniła dyplom. Autorka wystaw indywidualnych: Rysunek, ACK Chatka Żaka, Lublin (2002); Dialog Wrażenia, Klub Centrala, Lublin (2004); Malarstwo, Lipskie Centrum Kultury, Lipsko (2005).

Nr katalogowy: 62

Danuta Wójcik (1978)
Letni sen - taniec, 2013

olej, płótno / 60x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR