104. Maciej Zabawa - Zielone sutki, 2013

    Paweł Rogalski
    - Biblioteka, 2012,

    Jacek Malinowski
    - Na basenie, 2013,

  opisany na odwrocie: MACIEJ ZABAWA

(ur. 1981 r.) absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu, gdzie w 2007 r. uzyskał dyplom z malarstwa ściennego u prof. A.M. Łubowskiego i malarstwa sztalugowego u prof. W. Sadley’a. Uprawia malarstwo i malarstwo na jedwabiu. Stypendysta Marszałka Województwa Pomorskiego (2008). Brał udział w wystawach zbiorowych: II Triennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Środowiska Wybrzeża Gdańskiego (2007); Płocka Galeria Sztuki, Płock (2008); Galeria BWA, Rzeszów (2008); Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia, Radom (2007, 2009); V Ogólnopolskie Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej, Trójmiasto (2011); wystawa z okazji 100-lecia ZPAP Art. Now!, Bruksela (2011); Przegląd Młodej Sztuki Untouchable, w ramach Mediations Biennale, Poznań (2012).

Nr katalogowy: 104

Maciej Zabawa (1981)
Zielone sutki, 2013

akryl, płótno / 120x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 400 zł
336 EUR
460 USD